ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN

O nás

O nás 

Vítam Vás na našom e-shope www.detskaobuv.sk.

Zameriavame sa na predaj vysoko kvalitnej detskej obuvi prémiových výrobcov, ktorá je vždy certifikovaná, vyrobená z najkvalitnejších materiálov a podľa najnovších technológií.

 

V roku 2007 sme v Žiline otvorili kamennú predajňu. Ponuka detskej obuvi v tomto meste bola veľmi tristná, pretože sa tu nenachádzala žiadna „špeciálka s detskou obuvou“, ktorá by cielila len na detských zákazníkov.

 

Prvý pár rokov sme sa snažili na seba upozorniť individuálnym prístupom, ponukou kvalitnej obuvi a vysvetľovaním dôležitosti starostlivosti o detské nožičky. Ukázali sme zákazníkom, že aj predaj detskej obuvi môže prebiehať inak, než nám ukazujú veľké nadnárodné spoločnosti. Pomaly sme si získavali dôveru zákazníkov a snažili sme sa etablovať na trhu, ktorý bol už dávno rozdelený.

 

V roku 2011 sme vstúpili na internetový trh, k čomu nás inšpirovali naši zákazníci. Jazdili k nám nakupovať ľudia z Banskej Bystrice, Bratislavy, Popradu, Trenčína, Zvolena... atď, pretože na nás dostali dobré referencie od svojich známych a kamarátov, ktorí u nás už nakúpili a mali pozitívne skúsenosti s výrobkami, ktoré ponúkame.

 

Aj po 15 rokoch skúseností z kamennej predajne a 10 rokoch internetového predaja sa snažíme stále zlepšovať. Zaraďujeme do nášho sortimentu nové trendy v obúvaní, snažíme sa maximálne využívať nové technológie a nové metódy prezentácie obuvi, ktorú ponúkame. Využívame na to aj nové kanály ako Facebook a Instagram.

 

Pozitívne reakcie našich zákazníkov v kamennej predajni aj na internete nás veľmi tešia a stále nás inšpirujú k ďalšej práci. Našim cieľom je, aby sme našich zákazníkov inšpirovali a oni sa k nám radi spokojne vracali.