ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN

Ako vybrať detské topánky?

Vyberanie detskej obuvi môže byť pre rodičov náročná úloha. Je dôležité zvoliť správnu veľkosť, aby topánky dobre sedeli a zároveň poskytovali dostatočnú podporu nohe. Okrem veľkosti je tiež dôležité zvážiť materiál a kvalitu obuvi.

Pri výbere veľkosti obuvi by ste mali mať na pamäti, že deti rastú rýchlo, takže by topánky mali mať aspoň malý priestor na rast. Odporúča sa tiež zvážiť tvar nohy dieťaťa a zvoliť topánky, ktoré poskytujú dostatočnú podporu pre plochú alebo vysokú pätu.

Materiál a kvalita obuvi sú tiež dôležité faktory pri výbere. Detské topánky by mali byť vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné proti opotrebovaniu a poskytujú dostatočnú podporu. Na vonkajšie použitie sú vhodné topánky z kože alebo s pevnou gumovou podrážkou. Na domáce použitie sú vhodné topánky alebo papuče z mäkkého a príjemného materiálu.

Na našom e-shope nájdete široký výber kvalitných detských topánok od renomovaných značiek. Máme topánky v rôznych veľkostiach, materiáloch a štýle, takže si určite vyberiete to, čo najlepšie vyhovuje potrebám vášho dieťaťa. Navyše naši odborní profesionálni predajcovia Vám radi pomôžu s výberom.

 

 cjd7_h3n9_220804_1

Ako odmerať detskú nožičku 

1. Postavte dieťa na papier chrbtom ku stene, aby vznikol pravý uhol.

2. Obkreslite nožičku a nákres zmerajte klasickým pravítkom, lebo krajčírsky meter sa nezhoduje.

3. Topánky sa majú kupovať s nadmerkom minimálne 0,8 cm a maximálne 1,5 cm. U deti do 17 mesiacov maximálne 1,2 cm.

Detská noha rýchlo rastie. U najmladších kolo 2 cm do roka u starších detí od 0,8 do 1,2 cm.

Záznamy neboli nájdené...